Daily Archives: December 30, 2017

Predlog konačnih ocena za ispit iz Menadžmenta

Predlog konačnih ocena za studente koji su položili sva tri testa iz predmeta Menadžment, u školskoj 2017/2018 godini, možete videti ovde. Svi studenti koji su položili ispit preko testova moraju da prijave ispit za januarski ispitni rok. Ukoliko student ne želi da upiše ocenu dobijenu polaganjem testova i izlazi na polaganje ispita u celini u januarskom roku, neophodno je da se javi predmetnom asistentu.

Upis ocena za studente koji su ispit položili preko testova održaće se u januaru (nekoliko dana nakon održanog ispita), a termin za upis biće objavljen na sajtu. Studenti koji su ispit položili preko testova i tu ocenu upisuju, ne dolaze na ispit u terminu kada se ispit održava u januarskom roku. Na upis je potrebno doneti indeks i ne mora da se dođe lično. Za sva naknadna pitanja u vezi rezultata i ispita javiti se predmetnim asistentima.