Daily Archives: January 22, 2019

Izmena u terminu konsultacija kod prof. dr Dejana Petrovića

Konsultacije kod prof. dr Dejana Petrovića biće održane u sredu, 23. januara 2019. godine, u izmenjenom terminu, od 16-18h.

Menadžment – dodatni poeni za aktivnost na nastavi 2018/2019

Studenti koji su na predmetu Menadžment ostvarili dodatne poene za aktivnost na nastavi (aktivnost na vežbama i predavanjima, kao i seminarski radovi), u toku školske 2018/2019, mogu svoje poene videti ovde.

Dodatni poeni za aktivnost važe do kraja školske 2018/2019 godine.

Predlog konačnih ocena – Menadžment

Predlog konačnih ocena za studente koji su predmet Menadžment položili preko testova se nalazi ovde.

Upis ocena iz predmeta Menadžment će za studente koji su ispit položili preko testova biti organizovan zajedno sa upisom ocena studentima koji  ispit budu položili u januarskom roku.

Za upis ocena nije neophodno lično prisustvo studenta.

Studenti koji nisu zadovoljni ocenom i žele da ponište ocenu, moraju da obaveste predmetnog asistenta kako im ocena ne bi bila uneta u sistem.

Ukoliko studenti nisu prijavili ispit za januar, a položili su predmet Menadžment preko testova, mogu to učini u narednom roku. Potrebno je prijaviti ispit za februar i poslati mail predmetnom asistentu.

ČESTITAMO SVIM STUDENTIMA KOJI SU USPEŠNO POLOŽILI PREDMET! 🙂