Daily Archives: November 13, 2019

Gostujuće predavanje na predmetu „Menadžment“ 19.11.2019.

U utorak 19.11.2019. gostujuće predavanje na predmetu „Menadžment“ održaće Aleksandar Vratonjić Gligorijević direktor TeleGroup Innovation tima. Njegov posao je da upravlja inovacijama unutar grupe i da pruža konsultantske usluge u projektima Digitalne Transformacije svojih korporativnih klijenata. Profesionalni put započeo je kao praktikant u kompaniji IBM pre skoro deceniju ipo, dok je još bio na studijama IT menadžmenta na tehničkom fakultetu za matematiku i računarske tehnologije univerziteta Heriot-Watt u Edinburgu u Škotskoj. Po povratku u Srbiju nastavio je da se usavršava radeći na pozicijama u okviru prodaje i implementacije IT rešenja u kompanijama SAGA i potom TeleGroup, kompanije koje su među vodećim sistem integratorima na tržištu Srbije i regiona zapadnog Balkana. 2015. godine dodeljeno mu je priznanje “Young Leader in Change” od strane Američke privredne komore u Srbiji za doprinos radu i razvoju AmChamps programa razvoja mladih talenata u kojem učestvuje od njegovog začetka.

Rezultati ispita iz Savremenih pristupa upravljanju projektima

Rezultate ispita iz predmeta Savremeni pristupi upravljanju projektima u predroku, možete da vidite ovde. Potrebno je da studenti prijave ispit za januarski ispitni rok i dođu na upis ocena u terminu koji bude organizovan u tom roku. Molimo studente koji ne želi da upišu ocenu da pošalju mejl.